כתובת:
משנה סנה 37, פתח תקווה
מידע:
שמי קרולין לסקר, בת 58, זוהי קריירה שניה שלי, מזה 15 שנה, אני קוסמטיקאית מוסמכת, מומחית לטיפולי פנים ובריאות העור. מאמנת תזונה, מאסטר NLP, להובלת תהליכי שינוי🙏 מנחת קבוצות, "להאיר את העור". מאמינה מאד כי העור שלנו משקף הכל, הראייה והאיבחון שלי, הם ברמת הוליסטית. העור מושפע הן מפנים: תזונה, שינה, מים, הורמונים, סטרט ועוד. והן מבחוץ: שמש, זיהום אוויר, רדיקלים חופשיים, עישון, מה מורחים עליו ואיך מטפלים בו מבחוץ. ביחד נאיר את עורך❣🙏🙏❣
אשמח שתצטרפו לקהל הלקוחות שלי! תתקשרו עוד היום לקביעת תור
יצירת קשר
טלפון:
052-368-0666